• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.ONI - HSSC'611 - 3
    19 sep.SCO 6 - ONI 30 - 3
    19 sep.Be Ready JO16-1 - ONI JO16-111 - 1
    19 sep.Madese Boys 4 - ONI 40 - 6
    19 sep.ONI JO17-1 - Helvoirt JO17-14 - 1
    19 sep.ONI JO12-1 - WSC JO12-22 - 7
    19 sep.TSC JO11-3 - ONI JO11-1G2 - 8
    19 sep.ONI JO14-1 - WDS'19 JO14-16 - 2
    18 sep.SC Elshout 35+1 - ONI 35+13 - 2
    18 sep.ST ONI/Waspik VR1 - FC Tilburg VR11 - 3
    18 sep.ONI 35+1 - FC Engelen 35+20 - 0
    18 sep.VVR1 - ST ONI/Waspik VR13 - 0
    18 sep.RKDVC 35+1 - ONI 35+13 - 1
    18 sep.ONI 35+1 - Raamsdonk 35+22 - 0
    18 sep.Best Vooruit VR1 - ST ONI/Waspik VR10 - 1
    15 sep.ONI JO16-1 - TSV Gudok JO16-38 - 1
    12 sep.VOAB 2 - ONI 2
    12 sep.ONI - Zwaluwe0 - 4
    12 sep.RFC 4 - ONI 30 - 7
    12 sep.Oosterhout JO17-1 - ONI JO17-18 - 3
    12 sep.RFC JO11-3 - ONI JO11-1G0 - 17
    12 sep.ONI JO14-1 - Sleeuwijk JO14-10 - 8
    12 sep.ONI JO12-1 - Wilhelmina'26 JO12-17 - 0
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 sep. 20:00ONI 2 - NEO'25 2Sportpark 't Wiel
    26 sep. 09:00ONI JO8-1 - SV Capelle JO8-1Sportpark 't Wiel
    26 sep. 09:00ONI JO11-1G - Raamsdonk JO11-1Sportpark 't Wiel
    26 sep. 10:30Nieuwkuijk JO12-1 - ONI JO12-1Sportpark Nieuwkuijk
    26 sep. 11:00ONI JO9-1 - SCO JO9-3Sportpark 't Wiel
    26 sep. 11:15ONI JO16-1 - Unitas'30 JO16-3Sportpark 't Wiel
    26 sep. 12:45R.K.S.V. Groen Wit JO14-2 - ONI JO14-1Sportpark Haags
    26 sep. 13:00ONI 4 - RFC 4Sportpark 't Wiel
    26 sep. 14:30SV Capelle - ONISportpark Mandemakers
    26 sep. 14:30GDC 2 - ONI 2Sportpark GDC
    26 sep. 14:45DESK JO17-2 - ONI JO17-1Sportpark Eikendijk
    26 sep. 15:00ONI 3 - Internos 7Sportpark 't Wiel
    3 okt. 08:30SSC'55 JO8-1 - ONI JO8-1Sportpark Van Wijlen
    3 okt. 09:30ONI JO12-1 - Baardwijk JO12-1Sportpark 't Wiel
    3 okt. 09:30RFC JO14-1G - ONI JO14-1Gemeentelijk Sportpark
    3 okt. 10:00ONI JO17-1 - JEKA JO17-6Sportpark 't Wiel
    3 okt. 10:15DIA JO11-2 - ONI JO11-1GSportpark De Gouwen
    3 okt. 10:30SV Capelle JO9-1 - ONI JO9-1Sportpark Mandemakers
    3 okt. 12:15Dussense Boys JO16-1 - ONI JO16-1Sportpark Dussense Boys
    3 okt. 13:00ONI 2 - BZC '14 2Sportpark 't Wiel
    3 okt. 13:15Olympia'60 4 - ONI 4Sportpark Crispijn
    3 okt. 13:15Olympia'60 6 - ONI 3Sportpark Crispijn
    3 okt. 15:00ONI - TSVV MerlijnSportpark 't Wiel
    3 okt. 15:00Molenschot VET - ONI VE1Sportpark 't Hoogeind