• ONI VE1

  • ONI VE1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bollema, DarrylTeamspeler
    Dekkers, JohanTeamspeler
    Dongen, Nuwan vanTeamspeler
    Heijblom, MatthijsTeamspeler
    Hoven, Jeroen van denTeamspeler
    Nederveen, KevinTeamspeler
    Nieuwenhuizen, JohanTeamspeler
    Quirijns, BerryTeamspeler
    Roon, Vincent deTeamspeler
    Slippens, StephanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 sep. 14:30ONI 2 - Oranje Wit 3Sportpark 't Wiel
    3 sep. 14:30SSC'55 4 - ONI 3Sportpark Van Wijlen
    3 sep. 15:00Dongen 1 - ONI 1Sportpark De Biezen
    10 sep. 08:30ONI JO7-2 - Right'Oh JO7-2JMSportpark Irene'58
    10 sep. 08:45RFC JO13-3JM - ONI JO13-1Gemeentelijk Sportpark
    10 sep. 08:50ONI JO7-2 - SCO JO7-1Sportpark Irene'58
    10 sep. 09:00ONI JO7-1 - Olympia'60 JO7-1Sportpark Eikendijk
    10 sep. 09:00DIA JO10-4 - ONI JO10-1Sportpark De Gouwen
    10 sep. 09:10Irene'58 JO7-1 - ONI JO7-2Sportpark Irene'58
    10 sep. 09:20ONI JO7-1 - SSC'55 JO7-1Sportpark Eikendijk
    10 sep. 09:40DESK MO7-1 - ONI JO7-1Sportpark Eikendijk
    10 sep. 10:00ONI JO8-1 - Dongen JO8-3Sportpark 't Wiel
    10 sep. 10:30Raamsdonk JO11-1 - ONI JO11-1Sportpark Den Uilendonck
    10 sep. 11:15ONI JO16-1 - Raamsdonk JO16-1Sportpark 't Wiel
    10 sep. 12:00Zwaluwe 2 - ONI 2Sportpark De Kwarrehoek
    10 sep. 13:00ONI 3 - GDC 3Sportpark 't Wiel
    10 sep. 13:00ONI JO18-1 - DIA JO18-1Sportpark 't Wiel
    10 sep. 14:30ONI 1 - TSVV Merlijn 1Sportpark 't Wiel
    17 sep. 09:00ONI JO7-2 - TSC JO7-1Sportpark 't Wiel
    17 sep. 09:00ONI JO7-1 - SV Capelle JO7-1Sportpark Mandemakers
    17 sep. 09:20ONI JO7-1 - Waspik JO7-1Sportpark Mandemakers
    17 sep. 09:40ONI JO7-2 - Raamsdonk JO7-1Sportpark 't Wiel
    17 sep. 09:40Berkdijk JO7-1 - ONI JO7-1Sportpark Mandemakers
    17 sep. 09:45JEKA JO10-6 - ONI JO10-1Sportpark Beukenlaan
    17 sep. 10:00ONI JO8-1 - Berkdijk JO8-1JMSportpark 't Wiel
    17 sep. 10:30ONI JO11-1 - Dongen JO11-2Sportpark 't Wiel
    17 sep. 11:00ONI JO13-1 - TSC JO13-4Sportpark 't Wiel
    17 sep. 12:30VCW JO16-1 - ONI JO16-1Sportpark Heesterbosch
    17 sep. 13:00ONI 3 - DESK 5Sportpark 't Wiel
    17 sep. 13:00ONI JO18-1 - DESK JO18-2Sportpark 't Wiel
  • Uitslagen

    Geen informatie